портал психологических услуг
Психологи Эксперты
 
Тараріна Олена
Сертифікований навчальний арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт - терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних карт, ігор. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.
 
4. У 17 років написала першу книгу поезії. До цього часу боюся води, хоча 5 років виходила на шлюпці в морі, при цьому примудрилася отримати травму спини на баскетбольному майданчику. Між медичним та педагогічним вибрала психфак. Кар'єра склалася відразу (а як же інакше, займаюся улюбленою справою, багато і наполегливо працюю). У 2011 році стала титулованим арт-тренером України.
 
У 2002-му заснувала громадську організацію «Східноукраїнський асоціацію арт-терапії». У 25 років у моїй команді стався перший серйозний розкол: давній партнер, з яким все починалося пішов. Так я зрозуміла, що нести відповідальність за свою справу повинна тільки я. Найскладнішим був період «три в одному»: «Чоловік + Дисертація + Син». Підсумок: сім'я, науковий статус, материнство (робота і сім'я складно суміщались, я щоденно цьому вчуся!).
 
Роботою з персоналом захоплена останні 5 років. Вигорілі співробітники, низька мотивація, відсутність у працівників особистої ініціативи та відповідальності - мої коронні теми! Ці проблеми вирішувані, результати часом перевершують очікування моїх клієнтів! Проводжу психологічні тренінги для персоналу: управлінців, HRов, ТОПів.
 
Я допомагаю людям згадати про свої можливості і ресурси, навчитися здоровому мисленню і зрозуміти які вони зараз і що вони хочуть завтра. Займаюся виключно улюбленою справою!
 
До 2015 автор 7 книг, 2 психологічних ігор та багатьох проектів та фестивалів!
(066) 14-26-177
chibisheva
tararina.com
976
Образование Повышение квалификации Авторские разработки Сфера компетенции
Образование Повышение квалификации Авторские разработки Сфера компетенции
 

Активность специалиста
 
Анонсы Статьи Видео Книги Сказки Рекомендует
Анонсы Статьи Видео Книги Сказки Рекомендует
 

ЗАДАТЬ ВОПРОС
 
 
Ваше ФИО Вставить текст (знаков 0/1000)
Контактный телефон
Город
Электронный адрес Введите код с картинки
Обновить картинку
 

Путь к статье: Личности > Тараріна Олена
 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы
 
 
Лаборатория СИНЭВО