портал психологических услуг
Наши пратнеры
 
Фестиваль психологии развития
Фестиваль психологічних практик – це можливість зорієнтуватися у сучасному просторі напрямків психології та духовних практик. Мета фестивалю – презентувати сферу психологічних послуг; познайомити з методами розвитку людини та психологічної допомоги; показати відмінність між методами психології та духовними практиками, їхнє призначення, можливості, інструменти; запропонувати новий спосіб розвитку та дозвілля, який сприяє розкриттю здібностей людини. Сьогодні, більше відчувається спрага до пізнання духовних істин, бажання пізнати та вдосконалити себе. Організатори фестивалю прагнуть допомогти учасникам, які знаходяться в такому пошуку
 
Фестиваль психологічних практик – це крок до себе сьогодні і бачення себе у завтра; це знання, які розширюють розуміння світу та свого призначення. Двічі на рік, у жовтні та лютому, відбувається «перезавантаження» свідомості, адже відвідування майстер-класів та спілкування з людьми, які вирішили жити свідомо, дають можливість проаналізувати та визначити свої життєві орієнтири, щось переглянути, у чомусь засумніватись і, можливо, прийняти рішення щось змінити.
 
Це можливість познайомитись з різноманітними тренінговими програмами, авторськими методиками, практиками особистісного розвитку та самовдосконалення й обрати свій шлях.
 
Дізнатись про спеціалістів в галузі психології, які практикують у нашому місті, а також познайомитись з досвідом гостей фестивалю.
 
Це сприятливі умови для трансформації, новий погляд на себе із сторони, це нові відчуття, відкриття та рішення, а ще це веселий та приємний відпочинок, пригоди, нові друзі, уважні тренери.
 
Це інтенсивне навчання у психологів, бізнес-тренерів і бізнес-консультантів, психотерапевтів, майстрів тілесних практик та ін.
 
(098) 975-22-06
(093) 428-96-95
vin.fest
fest.vn.ua
Facebook
ВКонтакте
1059
Специализация Руководители История мероприятий
Специализация Руководители История мероприятий
 

Активность
 
Анонсы Статьи Видео
Анонсы Статьи Видео
 

 
 
На главную страницу На предыдущую страницу На начало страницы
 
 
Лаборатория СИНЭВО